Maturitní plesy v roce 2024 se uskuteční ve SCT UFFO 26. ledna od 19:00 hodin pro třídy 4.A a 4.B a 23. února od 20:00 hodin pro třídu 8.X.
INFORMACE PRO ZÁJEMCE O VSTUPENKY:
U plesu 8.X by kapacita UFFO měla stačit na pokrytí zájmu o vstupenky pro všechny. U plesu 4.AB je ovšem problém. UFFO zásadně upravuje podmínky pro konání plesů. Konkrétně hlavně limituje počet účastníků. Nově budou náramky a budou je mít v rámci limitu stanoveným od UFFO všichni, tj. kromě účastníků plesu i pořadatelé, kapela, moderátor, požární hlídka... zkrátka všichni. Tím se výrazně snižuje počet lístků pro maturanty a prakticky odpadá volný prodej například absolventům ode mne. Jediná šance tedy je získat vstupenku od někoho z maturantů. Kdyby se situace nějak vyvinula jinak a "volné lístky" bych měl, dám neprodleně vědět zde. Nepředpokládám ale, že by se tak stalo a upozorňuji, že se bavíme o vstupenkách na stání.

Na Maturitní plesy v roce 2024?se můžeme těšit ve Společenském centru Trutnovska UFFO vždy v pátek, a to 26. ledna od 19:00 hodin pro třídy 4.A a 4.B a 23. února od 20:00 hodin pro třídu 8.X.


Mgr. Ladislav Šafář, hlavní pořadatel plesů